Aktualności


Prezentacja instrumentów

Email Drukuj PDF

Jeżeli chcecie uczyć się grać na jakimś instrumencie, ale nie wiecie na jakim, zapraszamy Was z rodzicami na prezentację instrumentów, gdzie możecie posłuchać, obejrzeć instrumenty i zadać pytania nauczycielom. Prezentacja odbędzie się 14 maja (sobota) g. 10.00. w budynku Zespołu Szkół nr 1 w Bełżycach.

 

Egzamin wstępny

Email Drukuj PDF

Egzamin wstępny do szkoły odbędzie się 21 maja (sobota) g. 10.00. w budynku Zespołu Szkół nr 1 w Bełżycach. Prosimy o dostarczanie wniosków o przyjęcie do szkoły do 20 maja 2016 r. Plik do pobrania na stronie internetowej szkoły.

 

Koncert laureatów III Przeglądu Kolęd i Pastorałek

Email Drukuj PDF

fot. Ewa Wójtowicz

 

Koncert w ZS nr 1 w Opolu Lubelskim 2015-01-26

Email Drukuj PDF

26 stycznia 2015 r. odbył się koncert uczniów naszej szkoły z obu oddziałów: z Bełżyc i Opola Lubelskiego. Koncert miał miejsce w Zespole Szkół nr 1 w Opolu Lubelskim. Wzięli w nim udział: Jagoda Drozdowska, Zuzanna Chlebicka, Antonina Łuka, Iga Hermanowicz, Damian Jarosławski, Michał Furtak, Dariusz Arabski, Kacper Sajnóg. Uczniom towarzyszyli nauczyciele: Jerzy Boń, Anna Czaplińska i Andrzej Czapliński. Koncert poprowadziła pani dyrektor Monika  Tokarczyk. Wspaniałą atmosferę tego wydarzenia zawdzięczamy Pani Dyrektor ZS nr 1 w Opolu Lubelskim - Małgorzacie Kozak. W programie były utwory Curciego, Czajkowskiego, Carcassiego oraz Czernego zagrane na skrzypcach, klarnecie, gitarze i fortepianie. Nie zabrakło również śpiewu naszych pierwszaków.

 

III Przegląd Kolęd i Pastorałek

Email Drukuj PDF

 

Koncert Jesienny

Email Drukuj PDF

W dniu 16 listopada 2015 r. w Miejskim Domu Kultury w Bełżycach o godzinie 18.00 odbył się Koncert Jesienny w wykonaniu uczniów szkoły muzycznej.

 

Konkurs Chopinowski 2015

Email Drukuj PDF

 

Koncert

Email Drukuj PDF

 

I miejsce w XX Regionalnym Przeglądzie Uczniów Klasy Skrzypiec

Email Drukuj PDF

Gratulujemy uczennicy naszej szkoły Antoninie Łuce, która 22 maja 2015 r. zajęła I miejsce w XX Regionalnym Przeglądzie Uczniów Klasy Skrzypiec, Altówki, Wiolonczeli i Kontrabasu Szkół Muzycznych I stopnia w Zamościu.

 

Koncert wiosenny

Email Drukuj PDF

 

Koncert wiosenny

Email Drukuj PDF

 


Strona 7 z 8

Posłuchaj online

radio program2rmf-classic


 

belzyce         zs1          zs2          cea