Aktualności


Klasa wiolonczeli Natasza i Natalia

Email Drukuj PDF
 

Popis klasy I fortepianu Pani Bożeny Bechty-Krzemińskiej

Email Drukuj PDF

 

I miejsce w Międzynarodowym Konkursie Młodych Wykonawców we Lwowie

Email Drukuj PDF
Gratulujemy Michałowi zajęcia I miejsca w Międzynarodowym Konkursie Młodych Wykonawców we Lwowie. 
 
Wielkie gratulacje dla pana Piotra Czarnego, którego uczniem jest Michał Walkowski.
4   дерев яні Сторінка 27
 
4 кат Сторінка 10
 

Rekrutacja

Email Drukuj PDF

2020 rekrutacja

 

Życzenia

Email Drukuj PDF

wielkanoc ssm 2020

 

Muzyczny apel Cz. Mozila i uczniów szkoły 3b OSM Ist. z Bydgoszczy - Zostań w domu

Email Drukuj PDF

 

Koronawirus. Jak można się zarazić, profilaktyka i leczenie, zwolnienie lekarskie na telefon

Email Drukuj PDF

Koronawirus. Jak można się zarazić, profilaktyka i leczenie, zwolnienie lekarskie na telefon

 

Ważny!!! komunikat dla uczniów i rodziców dotyczący proponowanych metod i technik kształcenia na odległość

Email Drukuj PDF

Szanowni Rodzice!

Drodzy Uczniowie!

W związku z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, każdy dyrektor szkoły zobowiązany jest do organizacji i realizacji zadań danej jednostki z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość lub innego sposobu realizacji tych zadań, zgodnie z obowiązującymi przepisami.

W związku z powyższym Społeczna Szkoła Muzyczna I st. w Bełżycach proponuje następujące formy pracy i komunikacji zdalnej:

Zajęcia będą realizowane w postaci konsultacji z wykorzystywaniem bezpłatnych aplikacji: Skype, WhatsApp, Messenger, mail, inne komunikatory, które ustalicie wspólnie  (rodzic – nauczyciel)

Nauczyciele pracują w tym systemie już od 11 marca 2020 r. Kontaktowali się z uczniami, proponując takie zajęcia/ komunikatory, które są dostępne dla obu stron. W obecnej trudnej sytuacji taka forma komunikacji jest jedyną formą realizacji zajęć. Chcemy, aby uczniowie byli motywowani do pracy i wiedzieli, że mogą liczyć na wsparcie i pomoc nauczycieli naszej szkoły. Nowe rozporządzenie umożliwiające stosowanie prawnych narzędzi w edukacji realizowanej na odległość ukazało się dopiero 20 marca 2020 r. a zacznie obowiązywać od 25 marca 2020 r. W Od tego momentu praca uczniów będzie podlegać ocenianiu.

W związku z tym nauczyciele zobowiązani są do stałego monitorowania i sprawdzania wiedzy uczniów oraz ich postępów w nauce w przyjęty przez obie strony sposób (odsyłanie nagrań, skanów zrealizowanych zadań, linków z wykonaną pracą itp.). Możliwe jest wystawianie bieżących ocen.

Dziękuję Rodzicom, za dotychczasową współpracę , ogromne zaangażowanie i zrozumienie (szczególnie w ostatnich dniach). Proszę o dalszą kontrolę i motywowanie uczniów do pracy oraz utrzymywanie stałego kontaktu, szczególnie z nauczycielami instrumentów.

 

UWAGA!!!

Email Drukuj PDF

Szanowni Państwo,

w związku z wystąpieniem przypadku koronawirusa w gminie Niedrzwica Duża, która jest dla nas gminą sąsiednią oraz wysokim stopniem rozpowszechniania się tego wirusa, na podstawie §18. 2 pkt. 2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 31 grudnia 2002 roku (Dz.U 2003.6.69 z dnia 2003 roku 22 stycznia) zajęcia w Społecznej Szkole Muzycznej I stopnia im. Henryka Wieniawskiego w Bełżycach i w fillii w Opolu Lubelskim zostają zawieszone w dniach 11, 12, 13 i 14 marca 2020 roku. Zawieszenie zajęć w tych dniach oznacza, że szkoła będzie zamknięta dla wszystkich uczniów. Kolejne informacje będą Państwu przekazywane za pośrednictwem strony internetowej.

Z poważaniem

Dyrektor szkoły mgr Monika Tokarczyk

 

Koncert Kolęd

Email Drukuj PDF

2020-02-01 koncert koled

 

1% podatku za 2019 r.

Email Drukuj PDF

1 za 2019

 


Strona 7 z 16

Posłuchaj online

radio program2rmf-classic

 Logo-Filharmonii

facebookyt 1200


 

belzyce         zs1          zs2          cea